ART / Lithographs / Litograph in colors 8258453
nr 825 8453
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Lars jonsson, 76/310, subject size: 49 x 63, birds,
Lars jonsson, 76/310, motivets mått: 49 x 63, Fåglar
3000
SEK 2800
Monday May 6 2013
at 19:07:38
6/5 17:35:36
6/5 18:23:47
2.800 kr